Probleme tehnice

Te rugăm să descrii problema întâmpinată cu cât mai multe detalii, astfel încât să o putem rezolva mai ușor.

Cum putem îmbunătăți aplicațiile Zonga din punct de vedere tehnic?

You've used all your votes and won't be able to post a new idea, but you can still search and comment on existing ideas.

There are two ways to get more votes:

• When an admin closes an idea you've voted on, you'll get your votes back from that idea.
  • You can remove your votes from an open idea you support.
  • To see ideas you have already voted on, select the "My feedback" filter and select "My open ideas".
(thinking…)

Enter your idea and we'll search to see if someone has already suggested it.

If a similar idea already exists, you can support and comment on it.

If it doesn't exist, you can post your idea so others can support it.

Enter your idea and we'll search to see if someone has already suggested it.

• Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • My feedback
  1. Am un s 8 si cu versiunea curenta Zonga imi redeschide haotic aplicatia.

Am un s 8 si cu versiunea curenta Zonga imi redeschide haotic aplicatia. Va rog sa imi oferiti versiunea mai veche si stabila pana va apareamultumesc

7 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    1 comment  ·  Zonga pentru Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

Salut, Bogdan!

În cazul în care folosești un widget al aplicației, te rog să renunți la utilizarea acestuia. Pregătim un fix care să rezolve o mare parte din bug-urile întâmpinate.
    Dacă situația este alta, te rog să revii cu un mesaj pe adresa feedback@zonga.ro cu mai multe detalii (în ce condiții se deschide aplicația), device-ul utilizat și versiunea de sistem de operare.

O seară frumoasă,
    Roxana

2. descarcare

Buna seara , folosesc un vodafone smart prime 6 . Incerc sa imi descarc playlist-ul personal.. setez locatia (cardul SD , mentionez ca am spatiu suficient) dar procentul la descarcare ramane la 0% (l-am lasat aproximativ 15 minute , ramanand blocat incontinuare la 0 % )chiar daca am o notificare ca si cum playlist-ul se descarca.

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)

Salut Nick,
    Poti sa-mi spui te rog ce model de telefon folosesti?Si eventual da-mi si numarul de telefon asociat contului tau Zonga. Ai verificat daca ai o conexiune stabila la internet cand incerci sa descarci?
    O zi frumoasa,
    MIa

3. Nu functioneaza pe Vodafone tab prime 6

Cand vreau sa ascult, arata ca se descarca si dupa aia gata. Nu canta nimic si imi arata play din nou.

14 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  4. Adaugare album in playlist

Sunt pe un album.
    1) As vrea sa pot adauga tot albumul intr-un playlist.
    2) Incep si adaug piesa cu piesa din album in playlist. Ar trebui sa-mi marcheze cumva (in cautari, in albume, in view-ul curent) piesele pe care le-am adaugat deja in vreun playlist. Problema e ca mi-e greu sa parcurg lista de piese din album si sa le adaug una cate una in playlist (nu vreau sa ratez vreuna). Incercati si voi sa adaugati un album in playlist, piesa cu piesa, fara sa ratati vreo piesa si fara sa introduceti de 2 ori aceeasi piesa. Este aproape…

14 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Zonga pentru Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  • Don't see your idea?

Feedback and Knowledge Base