Probleme tehnice

Te rugăm să descrii problema întâmpinată cu cât mai multe detalii, astfel încât să o putem rezolva mai ușor.

Cum putem îmbunătăți aplicațiile Zonga din punct de vedere tehnic?

Aţi folosit toate voturile şi nu veți putea posta o sugestie nouă, dar aveţi posibilitatea să căutaţi în continuare şi să adăugați comentarii la sugestiile existente.

Există două moduri de a obţine mai multe voturi:

• Atunci când un administratorul închide o sugestie pe care aţi votat-o, veţi obţine voturile aferente înapoi.
  • Puteți înlătura voturile asociate unei sugestii care beneficiază de suportul dvs.
  • Pentru a vedea sugestiile pe care le-ați votat deja, selectaţi filtrul "feedback-ul meu",și selectează "Sugestiile mele deschise".
(Procesare …)

Introduceţi sugestia dvs și vom cerceta dacă acesta există deja.

În cazul în care o idee similară există deja, puteți sprijini și comenta pe ea.

În cazul în care nu există, de a putea posta ideea ta, astfel încât ceilalți pot suporta.

Introduceţi sugestia dvs și vom cerceta dacă acesta există deja.

1. Nu pot introduce numarul de telefon

SO Windows 10 mobile. Nu mi s-a cerut sa introduc numarul de telefon, si tocmai am incheiat un contract cu vodafone ce presupune utilizare gratuita a serviciului.

4 voturi
    votează
    Sign in
    Verificați!
    (procesare)
    Reset
    sau înregistrați-vă cu
    • facebook
    • google
      Password icon
      înregistrați-vă ca (Sign out)
      Mai aveți ! (?) (Procesare …)
      4 comentarii  ·  Zonga pentru Nokia  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
    • meniul cam lasa de dorit pe Windows phone

Faceti interfata si optiunile mai fluente. Ca sa adaugi o piesa iti ia pana la un minut, diferite ferestre care e frustrant. Nu e optiunea de a sterge o piesa dintr-un playlist. Introduceti optiunea de a downloada automat piesa daca e adăugată la un playlist care e offline, cu optiunea de a restrictiona downloadul 3g/wifi.

1 vot
      votează
      Sign in
      Verificați!
      (procesare)
      Reset
      sau înregistrați-vă cu
      • facebook
      • google
        Password icon
        înregistrați-vă ca (Sign out)
        Mai aveți ! (?) (Procesare …)
        0 comentarii  ·  Zonga pentru Nokia  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →

Salut,
        Pentru a adauga o melodie intr-un playlist trebuie sa dai pe “context menu”, apoi adauga in playlist, selectezi playlistul si gata.
        In update-urile viitoare vom introduce si auto-sync, astfel incat daca adaugi o melodie intr-un playlist descarcat se va descarca si melodia respectiva.
        Multumim pentru feedback.
        Raluca

• Nu vedeți sugestia dvs?

Feedback şi Baza de cunoştinţe