Feedback

Echipa Zonga are nevoie de feedback-ul vostru pentru a putea implementa/îmbunătăți funcționalitățile pe care doriți să le folosiți cel mai mult.

• Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • My feedback
  1. Sugestia mea ar fi ca aplicatia de pc ca sa si functioneze,nu sa fie doar asa ca sa o descarcam.Am testat pe windows 8,8.1,10 varianta de 64

Sugestia mea ar fi ca aplicatia de pc ca sa si functioneze,nu sa fie doar asa ca sa o descarcam.Am testat pe windows 8,8.1,10 varianta de 64

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    1 comment  ·  Idei de funcționalități viitoare  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Cautare Playlists

Opţiune de căutare Playlist-uri publicate de alte persoane. Pt moment pot crea un playlist, il pot trimite poate prietenilor printr-un link, dar asta e tot.
    Există deja pagina :http://asculta.zonga.ro/#/recomandari_playlists
    Dar cred că de aici se poate lucra mai mult astfel încât oricine să poată crea un playlist şi să-l publice în această secţiune. Apoi să rămână acest top, dar şi opţiune pt "next page" şi astfel pe rând să poată fi găsite toate playlisturile adăugate, să se poata vedea o listă cu playlisturi noi, cu playlisturi populare, cele mai bune note, cele mai ascultate etc. Apoi aşa cum se…

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    1 comment  ·  Idei de funcționalități viitoare  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  • Don't see your idea?

Feedback and Knowledge Base