Ideea mea este...

Cautare Playlists

Opţiune de căutare Playlist-uri publicate de alte persoane. Pt moment pot crea un playlist, il pot trimite poate prietenilor printr-un link, dar asta e tot.
Există deja pagina :http://asculta.zonga.ro/#/recomandari_playlists
Dar cred că de aici se poate lucra mai mult astfel încât oricine să poată crea un playlist şi să-l publice în această secţiune. Apoi să rămână acest top, dar şi opţiune pt "next page" şi astfel pe rând să poată fi găsite toate playlisturile adăugate, să se poata vedea o listă cu playlisturi noi, cu playlisturi populare, cele mai bune note, cele mai ascultate etc. Apoi aşa cum se pot căuta albume sau melodii să se poată căuta playlist-uri.
Ar fi util atunci când se vrea un playlist pentru o anumită ocazie, cineva sigur a făcut unul foarte bun, sau mai multe, cu o astfel de căutare se poate descoperii rapid. Pentru acest lucru, desigur, sunt necesare categorii de playlist-uri(ex. work, driving, in the morning, running.. ).

3 votes
Vote
Sign in
(thinking…)
Sign in with: facebook google
Signed in as (Sign out)
You have left! (?) (thinking…)
Mirel Mitache shared this idea  ·   ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

1 comment

Sign in
(thinking…)
Sign in with: facebook google
Signed in as (Sign out)
Submitting...
  • Anonymous commented  ·   ·  Flag as inappropriate

Shame shame shame ca nu functioneaza sa cauti din aplictia iOS prin playlist-uri. Sau a prietenilor.

Un prieten a postat un link catre un playlist si nu il pot adauga din telefon, ci doar din pc (cred)

Feedback and Knowledge Base