Ideea mea este...

Inchideri ale aplicatiei neprevazute

De cateva zile nu mai pot descarca vreo melodie sau nu o mai pot adauga in niciun playlist pentru ca aplicatia se inchide subit atunci cand incerc. As dori remedierea acestei probleme pentru ca este foarte enervanta.

13 voturi
votează
Sign in
Verificați!
(procesare)
Reset
sau înregistrați-vă cu
  • facebook
  • google
    Password icon
    înregistrați-vă ca (Sign out)
    Mai aveți ! (?) (Procesare …)
    Catalina Anghel a propus această sugestie  ·   ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →

7 comentarii

Sign in
    Verificați!
    (procesare)
    Reset
    sau înregistrați-vă cu
    • facebook
    • google
      Password icon
      înregistrați-vă ca (Sign out)
      Trimite...
      • M.Florea comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Se mai face ceva in acest sens?
        N am nici un răspuns la reclamația făcută de mai bine de doua săptămâni!

• Anna comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

de ceva timp orice melodie (deși am premium) durează câteva secunde și apoi se Închide aplicația și se redeschide când o caut și trebuie sa repet procesul cu căutarea melodiei dar niciuna nu durează pana la sfârșit ca se oprește aplicația. Va jur ca ma frustreaza ingrozitor

• Anonim comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

De vreo câteva zile mi se Închide aplicația in timpul ascultării, e tare supărător 😐, aștept ceva idei, rezolvări a situației, mulțumesc!

• Anonim comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

După instalare IOS 12 se tot Închide aplicația aleator si pe car play nu mai afișează corect info. Apar tot felul de cifre. Astept remedierea problemei. Mulțumesc.

• Corina comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

De ceva timp aplicatia se inchide in timp ce ascult oricare playlist. Nu am gasit o regula sau un tipar al acestui fapt.
        Ce trebuie sa fac astfel incat sa nu se mai intrerupa muzica si aplicatia intreaga cand ti-e lumea mai draga?
        Multumesc

Feedback şi Baza de cunoştinţe