Ideea mea este...

Probleme muzica

Am abonament premium la aceasta aplicație deoarece utilizez opțiunea Vodafone YOU. Pana acum 1 luna totul mergea bine. De ceva timp însă, la majoritatea melodiilor, pot asculta doar 30 de secunde, respectiv partea de refren a acestora. Parca sunt tonuri de apel. Ce se întâmpla ?!

6 voturi
votează
Sign in
Verificați!
(procesare)
Reset
sau înregistrați-vă cu
  • facebook
  • google
    Password icon
    înregistrați-vă ca (Sign out)
    Mai aveți ! (?) (Procesare …)
    laviniamariahagiu a propus această sugestie  ·   ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →

3 comentarii

Sign in
    Verificați!
    (procesare)
    Reset
    sau înregistrați-vă cu
    • facebook
    • google
      Password icon
      înregistrați-vă ca (Sign out)
      Trimite...
      • Valentin Besleaga comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Buna ziua,

De ceva timp intampin probleme cand vreau sa descarc piese de pe Zonga. Si de multe cand ascult pe shuffle se opreste dupa o piesa sau doua ori se repeta.

Va rog sa remediati aceasta problema.

Multumesc

• Cristian comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Salutare am probleme de la ultimul update nu stiu ce se intampla dar numai pot sa schimb melodiile cand am ecranu blocat, iar cand in tru in aplicatie si incerc sa derulez melodia imi schimba melodia dar nu o schimba corect( alta melodie cu nume diferit) si cu toate ca am butonu random selectat se blocheaza pe repeat !

• Anonim comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Și eu am aceeași problema... Nu mi se mai recunoaște accesul premium, dar am activata extraoptiunea YOU...

Feedback şi Baza de cunoştinţe