Ideea mea este...

Activare zonga premium la cartela

Buna ziua!
Mi-am activat astazi optiunea de 7 euro pentru cartela de la vodafone si, din ce a vazut pe site, ar fi trebuit sa primesc si zonga premium. Cand intru in aplicatie la setari cont imi arata ca sunt pe planul gratuit si nu am beneficiile premium. Cum pot rezolva problema?

23 voturi
votează
Sign in
Verificați!
(procesare)
Reset
sau înregistrați-vă cu
  • facebook
  • google
    Password icon
    înregistrați-vă ca (Sign out)
    Mai aveți ! (?) (Procesare …)
    Daniel a propus această sugestie  ·   ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →

30 comentarii

Sign in
    Verificați!
    (procesare)
    Reset
    sau înregistrați-vă cu
    • facebook
    • google
      Password icon
      înregistrați-vă ca (Sign out)
      Trimite...
      • Alex comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Buna ziua!
        Am oferta 7 de la Vodafone activa si inca nu pot folosi Zonga Premium. Cum pot rezolva problema?
        Adresa mea de e-mail este alex33ares@yahoo.com iar numarul de telefon este 0726936485

• Razvan comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Am activat opțiunea 8 din My Vodafone si nu mi s-a activat Zonga Premium. 0727462009

• Remus Carobotiuc comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Buna ziua,
        Am aceeasi problema si eu. Nu mi se activeaza contul zonga premium. Desi am activat Oferta7 Vodafone.
        Va multumesc,
        0749881581

• Anonim comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

salut,
        am activat si eu optiunea de 7 euro pentru zonga premium
        0720107722
        multumesc

• Catalin Brabete comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Buna ziua

Am abonament Supr red 49 si nu am decat zonga ro si nu premium.
        Ce este de facut?
        0758014644.
        Multumesc

Buna seara!
        Mi-am activat astazi optiunea de 6 euro pentru cartela de la vodafone you si, din ce a vazut pe site, ar fi trebuit sa primesc si zonga premium. Cand intru in aplicatie la setari cont imi arata ca sunt pe planul gratuit si nu am beneficiile premium. Cum pot rezolva problema?

Am si eu o problema la fel cu Zonga activez oferta de 7 euro si trebuie sa am free . Număr 0721822112

• Cristian Mitroi comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Salutare
        Am activat optiunea de 7 euro pentru cartela de la vodafone si ar fi trebuit sa primesc si zonga premium. Cand intru in aplicatie imi arata doar planul gratuit si nu am beneficiile premium. Cum pot rezolva ?

Hello. Aceeasi problema o am si eu. Am activat optiunea cu 7€ si nu am zonga premium. 0735654356

Am oferta de 7 € cu zonga premium
        Cum se activează?
        0720075205
        Multumesc

• Necula Andrei comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

am extraoptiunea oferta7 de la vodafone care ar trebui sa aiba zonga nelimitat inclusiv, dar in aplicatia apare zonga free.. 0727045922 este numarul

• Alex comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Salut. Am activat optiunea de 7 euro si nu reusesc sa activez zonga premium. 0726393551

• Lucian comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Buna! Tocmai am activat extraoptiunea cu 7€ care include si serviciul Zonga Premium. Imi puteti spune va rog cum o pot activa?
        0720337706

← Anterior 1

Feedback şi Baza de cunoştinţe