Ideea mea este...

Gratuitate pana la 5 aprilie, totusi am fost deja taxat pentru luna urmatoare

As dori sa stiu in ce masura se poate rezolva aceasta problema. In aplicatie scrie ca am gratuitate in vodafone pana pe data de 5 aprilie, in schimb in aceasta dimineata am fost informat ca voi fi taxat pentru continuarea a abonamentului. Sper sa fie o pacaleala de 1 aprilie intarziata si sa putem rezolva problema.

1 vot
votează
Sign in
Verificați!
(procesare)
Reset
sau înregistrați-vă cu
  • facebook
  • google
    Password icon
    înregistrați-vă ca (Sign out)
    Mai aveți ! (?) (Procesare …)
    Ionuț a propus această sugestie  ·   ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →

3 comentarii

Sign in
    Verificați!
    (procesare)
    Reset
    sau înregistrați-vă cu
    • facebook
    • google
      Password icon
      înregistrați-vă ca (Sign out)
      Trimite...
      • Ionuț comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Eu ce sa mai cred? In aplicatie scria pana pe 5. In mesaj scria pana pe 2. Am facut si un print screen ca sa le pot dovedi respectivilor ca nu vorbesc prostii. Acum, 4 euro nu e sfarsit de lume, mai ales ca apple music ma costa 5 pe luna, dar inconsistenta nu va ajuta sa ma castigati de partea dvs.

Multumesc pentru informatii, o zi buna in continuare!

• AdminEchipa Zonga (Administrator, Zonga) comentat  ·   ·  Marcați ca inadecvat

Salut Ionut,
        Conform informatiilor pe care le avem de la Vodafone, Premium a expirat in data de 01.04.2016 si inainte cu 2 zile sa expire, ai primit si un mesaj in care erai anuntat de acest lucru, si de asemenea ca o sa fii tarifat.
        Pentru mai multe detalii, te rog sa iei legatura cu echipa Vodafone.
        O zi frumoasa,
        Mia

Feedback şi Baza de cunoştinţe