Feedback

Echipa Zonga are nevoie de feedback-ul vostru pentru a putea implementa/îmbunătăți funcționalitățile pe care doriți să le folosiți cel mai mult.

Ideea mea este...

Aţi folosit toate voturile şi nu veți putea posta o sugestie nouă, dar aveţi posibilitatea să căutaţi în continuare şi să adăugați comentarii la sugestiile existente.

Există două moduri de a obţine mai multe voturi:

• Atunci când un administratorul închide o sugestie pe care aţi votat-o, veţi obţine voturile aferente înapoi.
  • Puteți înlătura voturile asociate unei sugestii care beneficiază de suportul dvs.
  • Pentru a vedea sugestiile pe care le-ați votat deja, selectaţi filtrul "feedback-ul meu",și selectează "Sugestiile mele deschise".
(Procesare …)

Introduceţi sugestia dvs și vom cerceta dacă acesta există deja.

În cazul în care o idee similară există deja, puteți sprijini și comenta pe ea.

În cazul în care nu există, de a putea posta ideea ta, astfel încât ceilalți pot suporta.

Introduceţi sugestia dvs și vom cerceta dacă acesta există deja.

1. Sugestia mea ar fi ca aplicatia de pc ca sa si functioneze,nu sa fie doar asa ca sa o descarcam.Am testat pe windows 8,8.1,10 varianta de 64

Sugestia mea ar fi ca aplicatia de pc ca sa si functioneze,nu sa fie doar asa ca sa o descarcam.Am testat pe windows 8,8.1,10 varianta de 64

4 voturi
    votează
    Sign in
    Verificați!
    (procesare)
    Reset
    sau înregistrați-vă cu
    • facebook
    • google
      Password icon
      sunt de acord cu terms of service
      înregistrați-vă ca (Sign out)
      Mai aveți ! (?) (Procesare …)
      1 comentariu  ·  Idei de funcționalități viitoare  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
    • Cautare Playlists

Opţiune de căutare Playlist-uri publicate de alte persoane. Pt moment pot crea un playlist, il pot trimite poate prietenilor printr-un link, dar asta e tot.
      Există deja pagina :http://asculta.zonga.ro/#/recomandari_playlists
      Dar cred că de aici se poate lucra mai mult astfel încât oricine să poată crea un playlist şi să-l publice în această secţiune. Apoi să rămână acest top, dar şi opţiune pt "next page" şi astfel pe rând să poată fi găsite toate playlisturile adăugate, să se poata vedea o listă cu playlisturi noi, cu playlisturi populare, cele mai bune note, cele mai ascultate etc. Apoi aşa cum se…

3 voturi
      votează
      Sign in
      Verificați!
      (procesare)
      Reset
      sau înregistrați-vă cu
      • facebook
      • google
        Password icon
        sunt de acord cu terms of service
        înregistrați-vă ca (Sign out)
        Mai aveți ! (?) (Procesare …)
        1 comentariu  ·  Idei de funcționalități viitoare  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
      • Nu vedeți sugestia dvs?

Feedback şi Baza de cunoştinţe